0
Castrol Manual EP 80W-90 1 l

Castrol Manual EP 80W-90 1 l

Skladom
Číslo produktu C70071
Výrobca CASTROL
Naša cena: 7,50 EUR s DPH Cena bez DPH: 6,25 EUR
Ks

Kedy ste naposledy menili filter vo vašom vozidle? Nájdite ten správny v našej širokej ponuke.

Popis produktu
Shell Spirax S4 G 75W-90 je viacrozsahový syntetický vysokotlaký prevodový olej na báze syntetickej základovej zložky Shell XHVI. Určený predovšetkým pre manuálne prevodovky - niektoré diferenciály a ďalšie prevodové súkolia osobných automobilov a ľahkých dodávkových automobilov koncernu VW - Škoda - Seat - VW - Audi - . Je taktiež vhodný do moderných synchrónnych a hypoidných prevodoviek so zníženým zapustením osí - do koncových prevodov s normálnym zaťažením. Vyniká vysokou strihovou stabilitou

VW 501.50

Číslo dielu: API GL-4
Zjednodušené číslo dielu: APIGL4
OEM čísla (originálne čísla automobilky):

AUDI G 052 171 A2

AUDI G 052 171 A6

AUDI G 052 527 A2

AUDI G 055 512 A2

CITROËN 9734.

CITROËN 9734.S2

FORD M2C200-D2

MERCEDES-BENZ A001 989 26 03

MERCEDES-BENZ A001 989 84 03

MERCEDES-BENZ A001 989 84 03 10

MERCEDES-BENZ A001989 260310

MERCEDES-BENZ 001 989 26 03

MERCEDES-BENZ 001 989 84 03

MERCEDES-BENZ 001 989 84 03 10

MERCEDES-BENZ 001989 260310

OPEL 19 40 004

SEAT G 052 171 A2

SEAT G 052 527 A2

SEAT G 055 512 A2

SKODA G 052 171 A2

SKODA G 052 527 A2

SKODA G 055 512 A2

VOLVO 1129629

VOLVO 1161243

VOLVO 1161322

VOLVO 1161323

VOLVO 1161324

VOLVO 1161338

VOLVO 1161372

VOLVO 1161423

VOLVO 1161520

VOLVO 1161645

VOLVO 1161647

VOLVO 31280771

VOLVO 31280772

VW G 009 317 A2

VW G 052 171

VW G 052 171 A2

VW G 052 178

VW G 052 178 A2

VW G 052 512

VW G 052 512 A2

VW G 052 527 A2

VW G 052 726 A2

VW G 055 512 A2

VW G 055 726 A2

VW G 060 726 A2

VW G 070 726 A2

VW GCN052512Z2

VW G009317A6

VW G052171A6

GENERAL MOTORS 093165694

GENERAL MOTORS 93165694

akcia

Mohlo by vás zaujať